O Nas

Serdecznie witamy!

Jest nam niezmiernie miło, że zawitaliście Państwo na naszą stronę.

Na początek – coś o nas: turystyką zajmujemy się od ponad 20 lat, ciągle ulepszając warunki, by nasi Goście dobrze wypoczywali. W naszym gospodarstwie uprawiamy warzywa i owoce, które gospodyni wykorzystuje do gotowania pysznych domowych obiadów; hodujemy też zwierzęta – sympatyczne kózki i kury. Do dyspozycji naszych Gości jest przestronna, całoroczna altana z grillem i kominkiem – można sobie upiec kiełbaski lub po prostu posiedzieć wieczorem przy kominku.
W ogrodzie – 3 świetne miejsca do biesiadowania lub odpoczynku: „Pod Lipkami” – ogromne lipy dają kojący cień w upalne dni (już Jan Kochanowski docenił wypoczynek pod lipą…),
„Pod Modrzewiem” – zielono i pachnąco – dobre miejsce dla Rodziców – z widokiem na piaskownicę,
„Pod Wierzbą” – zielony parasol liści – świetne miejsce na popołudniową kawę lub czyszczenie grzybów znalezionych w pobliskim lesie.
Dzieci ucieszy piaskownica, letni basenik – na życzenie, 4-osobowa huśtawka, duże trawniki np. do gry w piłkę, płynąca „3 minuty stąd” rzeczka, las i jego skarby na wyciągnięcie ręki, pełne smacznych owoców krzaczki.
Zimą – tuż za ogrodem można zjeżdżać z górki na sankach, nartach i „byle czym”. W ogrodzie znajduje się również wydzielony parking dla samochodów, miejsce na ognisko, zimą możliwość zamówienia kuligu z pieczonym prosiakiem.
Dom nasz stanowi świetną bazę wypadową w góry – nieopodal biegnie zielony szlak na Babią Górę i wiele pięknych, widokowych szlaków beskidzkich. Zapraszamy do nas przez cały rok!

Wanda i Władysław Cwajnowie